0%
Opowieść o naturalnie dojrzałym smaku,
potrzebuje chwili by dojrzeć.
< Wróć do listy wpisów

Włoska mozzarella z Goliszewa

10.06.2018

Jest kremowa i delikatna w smaku. Można podawać ją “na świeżo” – do sałatek lub kanapek, ale jej największą zaletą jest to, że idealnie pasuje do zapiekanek, tostów czy pizzy. Za jej jakość i autentyczność możemy ręczyć – w końcu uczyli nas ją robić sami Włosi. Poznajcie historię naszej mozzarelli!

 

Tego produktu nie trzeba reklamować. Kto raz spróbuje naszej mozzarelli, nie będzie chciał już sięgać po nic innego. Zwłaszcza jeśli chodzi o ser, który wykorzystujemy do roztopienia na potrawach – nasza mozzarella nie ma sobie równych.

Kilka lat temu zakupem zakładów Ceko, producenta Serów z Goliszewa, była zainteresowana jedna z włoskich firm branży mleczarskiej. Delegacja ze słonecznej Italii przyjechała do fabryki, by sprawdzić umiejętności naszych rodzimych serowarów. Włosi pokazali nam, jak powinny być robione ich ulubione przysmaki: mozzarella i ricotta. Nauka nie poszła w las. Zrobiliśmy te produkty tak dobre, że przez jakiś czas eksportowane były do Włoch i cieszyły się tam sporym powodzeniem.

 

Polak potrafi!

Z przyczyn ekonomicznych do sprzedaży fabryki w efekcie nie doszło, Włosi wrócili do domu, jednak receptury i nabyta w trakcie tego eksperymentu wiedza pozostała. Dlatego dziś możemy oferować Wam wysokiej jakości produkty, oparte na oryginalnych włoskich recepturach. Czy mieliście już okazję spróbować mozzarelli z Goliszewa? To prawdziwy przysmak, wytwarzany bez konserwantów i żadnych chemicznych dodatków. W składzie ma jedynie mleko, kultury bakterii i sól. Jest naturalnym i jednym z najlepszych tego typu wyrobów na polskim rynku. Sprawdźcie, gdzie możecie znaleźć ją w swojej okolicy.

 

 

 

Pyszne dania z mozzarellą

Jeśli mozzarella kojarzy się Wam tylko i wyłącznie z kulką serową zanurzoną w serwatce, przeczytajcie na czym polega różnica i dlaczego wasza pizza będzie o wiele lepsza, gdy użyjecie do jej zrobienia mozzarelli z Goliszewa.

 

 

Brakuje Wam pomysłu na smaczne i proste do wykonania wakacyjne dania? Macie ochotę trochę odmienić grillowane potrawy? Proponujemy Wam nasze letnie przepisy z mozzarellą w roli głównej.

 

 

 

 

 

 

 

Poznaj nasze sery