0%
Opowieść o naturalnie dojrzałym smaku,
potrzebuje chwili by dojrzeć.
< Wróć do listy wpisów

Antek z Goliszewa!

29.05.2017

Antek to ten łobuz, którego wszyscy lubią. Nawet jeśli coś spsoci, to tylko po to, żeby wywołać uśmiech na twarzach domowników i znajomych. Szczególnie lubią go dzieci, pewnie dlatego, że jest całkiem słodki. Wiecie o kim mówimy? Nie chodzi o tego urwisa z klatki obok, czy klasy Twojego dziecka. Antek o którym Wam opowiemy to dojrzewający ser z Goliszewa!

 

Antek zachwyca swoim smakiem za dwóch, bo jego receptura przywędrowała do naszej serowni z holenderskiej i szwajcarskiej wsi. W Goliszewie dobrze się nią zaopiekowaliśmy, dodając jej przyjemnego, lekko słodkawego smaku.

 

Jednak zanim Wy, drodzy czytelnicy, będziecie mogli cieszyć się walorami tego dojrzewającego sera, nasi serowarzy muszą zakasać rękawy i wziąć się do pracy!

 

Warzenie Antka zaczyna się od najwyższej jakości polskiego mleka, które pasteryzujmy, żeby pozbyć się z niego wszystkich niepożądanych składników. Następnie nasi serowarzy według tylko sobie znanych sposobów dodają do mleka podpuszczkę i naturalne kultury bakterii. W Antku znajdziecie ich prawdziwe zdrowotne bogactwo, głównie dzięki szczepowi Lactobacillusacidophilus LA – 5, ze względu na który szczególnie polecamy włączyć go do diety Waszych pociech. Jego skład sprzyja również dbaniu o rozwój naturalnej prozdrowotnej flory bakteryjnej w organizmie.

 

Jak już wspomnieliśmy, smak i wygląd Antka doceniają głównie dzieci. Dzięki swoim oczkom, idealnie nadaje się do przygotowania zabawnych kanapek, które nie dość, że nasycą Wasze pociechy, to jeszcze dadzą im dużo powodów do radości z jedzenia. Każdy rodzic wie, że nie ma lepszego widoku niż dziecko, które ze smakiem zjada cały posiłek. Dla dużych dzieci mamy równie dobrą wiadomość – Antek nie zwraca uwagi na wiek, a jedynie na to, by jak najszybciej zniknął z talerza! Dlatego bez względu na to, ile masz lat, śmiało sięgaj po Antka z Goliszewa. Jego wyrazisty smak z delikatną nutą słodyczy idealnie sprawdzi się w Twojej kuchni, dodając codziennym posiłkom nieco dziecinnej radości.

Poznaj nasze sery